Jak działa dotpay?

20 kwietnia 2016

W sektorze firm zajmujących się obsługą finansową jedną z czołowych pozycji zajmuje firma Dotpay, świadcząca usługi i prowadząca rozliczenia płatności online. Posiada ona wieloletnie doświadczenie, gdyż na rynku istnieje od 2011. Liczba obsługiwanych przez nią transferów pieniężnych w branży e-commerce świadczy o ogromnym zaufaniu klientów.

Masz działalność w sieci? Sprawdź ofertę Dotpay

Prowadząc działalność w sieci, trzeba liczyć się z koniecznością zarządzania transakcjami elektronicznymi. Dzięki Dotpay może to być pełny i całkowicie zautomatyzowany proces. Korzystając z usług serwisu Dotpay każda firma jest w stanie posiadać całkowitą kontrolę na przepływem środków finansowych. Dotpay to również korzyści dla osób dokonujących w ten sposób wpłat. Bez żadnej rejestracji mogą one szybko i komfortowo zlecić przelew środków.

Dotpay proponuje również cały szereg narzędzi, dzięki którym praca księgowa staje się łatwiejsza. System daje możliwość generowania raportów płatności w rozmaitych formatach. Można, więc w zależności od potrzeb bardzo szybko stworzyć raport w formacie TML, CVS, TXT, czy PDF. Firma Dotpay obsługuje nie tylko krajowe, ale również zagraniczne transakcje, a także płatności w walutach obcych. Wiele z firm rozszerza obecnie swoją działalność, wychodząc na rynki zagraniczne. Dotpay staje się wówczas dla nich bardzo korzystnym rozwiązaniem oraz ogromnym wsparciem. Co istotne, interfejs użytkownika może wyświetlać się w 9 różnych językach. Poza językiem polskim, interfejs dostępny jest również w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, rosyjskim, hiszpańskim, czeskim, a nawet bułgarskim.

Co oferuje Dotpay w ramach swoich usług?

Trzeba przyznać, że oferta serwisu charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością. Dotpay zapewnia między innymi obsługę wielu kart płatniczych. Obsługuje nie tylko te najbardziej popularne, ja Visa czy MasterCard, ale również JCB, Dinners Club, American Express, Maestro czy Visa Electron. Korzystając z serwisu przedsiębiorstwa mają zagwarantowaną obsługę przelewów transferowych oraz przelewów internetowych. Za jego pośrednictwem możliwe są również wpłaty za pomocą dowolnych przelewów bankowych oraz przekazów pocztowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników urządzeń mobilnych firma Dotpay realizuje również płatności za pomocą telefonu komórkowego. Można w jej ofercie znaleźć coraz popularniejsze wśród właścicieli telefonów komórkowych usługi SMS/MMS Premium czy Pay per Call.

Korzystanie z usług serwisu nie obciąża zbytnio budżetu firmy. Serwis proponuje swoim klientom bardzo atrakcyjne ceny usług. Nie wymaga również żadnych opłat związanych z instalacją czy rejestracją. Co ważne, w ramach usług zapewnia także bezpłatną pomoc oraz wszelką dokumentację techniczną. 

 

To może Cię zainteresować