Jakie korzyści przynosi współpraca z Dotpay?

17 marca 2019

Każdy, kto otwiera działalność w sektorze e-commerce marzy o sukcesie. Rynek handlu elektronicznego daje przecież tak wiele możliwości. Mając dobry plan, dużo determinacji i cierpliwości oraz współpracując z odpowiednimi partnerami można naprawdę szybko zrealizować swoje marzenie o sprawnie funkcjonującym i rozwijającym się biznesie. Należy, rzecz jasna liczyć się z koniecznością wytężonej pracy oraz sporych inwestycji. Jedną z najpoważniejszych decyzji jest wybór odpowiedniego dostawcy usług płatniczych. Przeglądając liczne oferty pośredników płatności online warto zwrócić uwagę na naszego polskiego dostawcę, który od wielu lat prężnie działa na rynku płatności, posiadając grono lojalnych klientów. To firma Dotpay. Każdy, kto kiedykolwiek dokonywał zakupów w sieci z pewnością zetknął się już z tą nazwą. Podpowiadamy, dlaczego warto korzystać z usług Dotpay?

Dotpay to komfortowe transakcje
Dotpay pozwala oferować swoim klientom bardzo komfortowy i szybki proces zakupowy, a jest to jeden z wyznaczników satysfakcji klientów. Korzystając z pośrednictwa Dotpay sprzedawca uwalnia konsumentów od konieczności wypełniania długich formularzy, wpisywania kolejnych danych czy rejestrowania się w systemie w celu dokonania zakupów. Współpracując z tą firmą sprzedawca ma do dyspozycji szeroki wachlarz metod płatności, które może implementować w swoim sklepie. Obecnie jest to blisko 200 różnych sposobów płatności. Bez względu na to, które z nich wybierze, zawsze może liczyć na szybki i sprawny proces zakupowy. Zaoferowanie klientom nowoczesnych form płatności elektronicznych pozwala sprzedawcy wyróżnić się na tym mocno konkurencyjnym rynku i wciąż zdobywać nowych klientów. Trzeba zauważyć, że e-klient różni się od klienta tradycyjnego. Ma wyższe wymagania dotyczące komfortu transakcji. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że wygodę stawia on na pierwszym miejscu. Jeśli proces zakupowy naraża go na wykonywanie zbędnych czynności czy długi czas oczekiwania na rezultat swoich działań, jest skłonny opuścić stronę, nawet, jeśli wirtualny koszyk z zakupami jest wypełniony po brzegi. 

Dotpay to wiarygodność 
Od tego, jakiego operatora płatności wybierze sprzedawca, zależy w znacznej mierze wiarygodność sklepu. Pośrednik płatności wpływa na wizerunek sprzedawcy. Jeśli jest sprawdzony i wiarygodny, buduje zaufanie klientów do sklepu. Klienci trzymają się z daleka od sklepów mających złą opinie oraz negatywne komentarze. Nie przekonują ich nawet najbardziej atrakcyjne ceny i ogromny wybór towarów. Musimy mieć świadomość, że elektroniczne transakcje przeprowadzane w sklepach online wciąż dla wielu klientów są pewną nowości. Podchodzą oni sceptycznie do kwestii bezpieczeństwa. Zaufany operator płatności pozwala przekonać konsumentów, że ich dane oraz pieniądze są w odpowiedni sposób zabezpieczone. Doświadczony pośrednik płatności gwarantuje, poza tym, bezawaryjność systemu płatniczego oraz łatwy kontakt ze sprzedawcą w razie jakichkolwiek problemów. 

Dotpay to oszczędności finansowe
Dotpay pozwala na obniżenie kosztów poszczególnych transakcji, a co za tym idzie większy zysk sprzedającego. Oczywiście, każda operacja wiąże się z określoną prowizją, ale ceny oferowane przez polskiego dostawcę płatności są naprawdę korzystne. To szczególnie ważne, gdy dopiero zaczynamy swoją działalność i dosłownie wszędzie szukamy oszczędności. 

 

To może Cię zainteresować